Andmekaitse Inspektsiooni 25. juubeliaasta konverents "Kas privaatsus on unelm?"

30.01.2024 | 10:14

Tule Andmekaitse Inspektsiooni 25. juubeliaasta konverentsile "Kas privaatsus on unelm?“ 15. veebruaril 2024 ministeeriumide ühishoonesse aadressil Suur-Ameerika 1 või jälgi virtuaalselt Worksup platvormi vahendusel.
    • Jaga

Juubelikonverents keskendub sel korral just eriliiki isikuandmetele ning nende töötlemisele. Teatavasti väärivad eriliiki isikuandmed erilist kaitset. Paraku on aga viimaste aastate jooksul juhtunud palju intsidente, mis paneb muretsema nii andmekaitsjaid kui ka ühiskonda üleüldiselt. Õigustatult on tekkinud inimestes küsimus, kuidas ja kas üldse on võimalik tagada tõhusat isikuandmete kaitset. 

Teisalt ei saa unustada ka kiiret tehnoloogia arengut ning kohaneda tuleb uue ja tundmatuga. Tehisaru kasutus on tõusnud viimastel aastatel, mistõttu on ka Euroopa Liit astumas juba esimesi samme, et kehtestada selle kasutamiseks ühised standardid. Siiski seisavad paljud eksperdid küsimuste ees, mis vajavad lahendamist juba täna. 

Registreerumise konverentsile avame 1. veebruaril 2024. Kui soovid konverentsi kindlasti kohapeal kuulata, siis ära jäta registreerumist viimasele hetkele, sest kohti on piiratud arv. Konverentsi saab mugavalt jälgida ja küsimusi esitada ka veebiplatvormi Worksup vahendusel.  Veebis kuulajad end registreerima ei pea.

  • Konverentsipäeval avalikustame Andmekaitse Inspektsiooni kanalites lingi, mille kaudu saavad kõik veebiplatvormile siseneda.