Вы здесь

Töötajate kontaktid

25.05.2020

 

Nõuandetelefon 5620 2341 
töötab igal tööpäeval kl 10–12 ja 14–16 v. a  
neljapäeval kl 10‑12 ja 14‑15.

Ootab küsimusi üldisematel teemadel. Põhjalikumat vastust spetsiifilisemale küsimusele saab küsida kirjalikult info[a]aki.ee. 

Ametikoht ja -juhend nimi ja haridus telefon e-post
peadirektor Pille Lehis 627 4135 pille.lehis[a]aki.ee
järelevalvedirektor (350.78 KB, PDF) Maris Juha 627 4149 maris.juha[a]aki.ee
õigusdirektor (342.62 KB, PDF) Raavo Palu 682 8712 raavo.palu[a]aki.ee
koostöödirektor (329.47 KB, PDF) Maarja Kirss 627 4148 maarja.kirss[a]aki.ee 
tehnoloogiadirektor (284.81 KB, PDF) Urmo Parm 627 4139 urmo.parm[a]aki.ee 
avalike suhete nõunik (253.87 KB, PDF) Signe Heiberg 627 4136; 53 456 900 signe.heiberg[a]aki.ee
peainspektor (297.91 KB, PDF) Elve Adamson 627 4133 elve.adamson[a]aki.ee
juhtivinspektor (258.47 KB, PDF) Sirje Biin 627 4143 sirje.biin[a]aki.ee
vaneminspektor (252.54 KB, PDF) Kadri Levand 627 4140 kadri.levand[a]aki.ee
vaneminspektor (252.54 KB, PDF) Raiko Kaur 682 87 15 raiko.kaur[a]aki.ee
vaneminspektor (252.54 KB, PDF) Kristjan Küti 627 4134 kristjan.kyti[a]aki.ee
vanemspetsialist (442.98 KB, PDF) Triin Kask 627 4135 triin.kask[a]aki.ee
vanemspetsialist (443.07 KB, PDF) Helve Juusu 682 8714 helve.juusu[a]aki.ee 
vaneminspektor (327.1 KB, PDF) Liisa Ojangu 627 4131 liisa.ojangu[a]aki.ee 
vaneminspektor (372.23 KB, PDF) Maria Muljarova 627 4132 maria.muljarova[a]aki.ee
vaneminspektor (372.23 KB, PDF) Sirgo Saar 627 4141 sirgo.saar{a]aki.ee
vaneminspektor (372.23 KB, PDF) Signe Kerge 6274138 signe.kerge{a]aki.ee
andmeturbeinspektor (371.61 KB, PDF) ametikoht täitmata    
andmeturbeinspektor ametikoht täitmata