Sa oled siin

http://www.casesvrcgem4gnb5.onion.ly veebilehest

06.05.2021
kirjutamine

Andmekaitse Inspektsioon on teadlik, et veebilehel http://www.casesvrcgem4gnb5.onion.ly/ avalikustatakse isikuandmetega kohtulahendeid. Veebilehe kontaktiks on ettevõte Frantech Solutions, mis asub USA-s. Oleme teinud nimetatud ettevõttele järelepärimise, milles soovisime kogu informatsiooni võrgulehe registreerija ja/või veebimajutusettevõtte kohta. Kahjuks ei ole me seni vastust saanud ning USA-s asuva ettevõtte suhtes ei saa Andmekaitse Inspektsioon kohaldada ka sunnimeetmeid.

Seetõttu saab probleemile lahenduse kõige tõenäolisemalt Google kaudu, et otsingutulemust Teie nime alusel enam ei kuvataks. Selleks tuleb Teil pöörduda Google poole aadressil [email protected] ja taotleda nimetatud veebilehe oma nime alusel leitamatuks muutmist, põhjendades, et veebilehel avaldatud info on aegunud ning Eestis ei avalikustata kriminaalasjade otsuseid nimeliselt peale karistusregistrist karistusandmete kustutamist. Täpsemalt saate Googlest informatsiooni eemaldamise kohta lugeda siit: https://support.google.com/websearch/troubleshooter/3111061?hl=en.

Kui Google ei vasta Teile 30 päeva jooksul või kui Te ei ole saadud vastusega rahul, siis saate Google osas AKI poole allkirjastatud kaebusega pöörduda, millele lisate oma kirjavahetuse Googlega.

 

Kuidas täita pöördumisvormi?

I am writing in regards  a webpage that Google search linkes as a result when entering my name into the search engine. The page can by found on the following website: [lisada veebilehe aadress].

The page discloses a court judgement that was made in Estonia by [kohtu nimi] in [kohtuotsuse aasta]. Since the punishment assigned by the court has expired and has been deleted from the penal register, my personal data must also be deleted from the text of the judgement. The mentioned website, however, continues to unlawfully enable access to the full text of the judgement together with my personal data.

I, [lisada täisnimi], hereby ask for the webpage to be removed from Google search and for Google to disable linking the webpage to my name.