Sa oled siin

Andmekaitse Inspektsiooni peadirektorit tunnustati parima kaugtööd soosiva juhi tiitliga

22.06.2022

Reedel, 17. juunil tunnustati konkursi "Kaugtöö Tegija 2022" raames eesrindlikke kaugtööd praktiseerivaid organisatsioone. Teiste hulgas sai Kaugtöö Tegija märgise ka Andmekaitse Inspektsioon. Parima kaugtööd soosiva juhi tiitli pälvis Andmekaitse Inspektsiooni peadirektor Pille Lehis.

Pille Lehise sõnul on tal ääretult hea meel, et just meie asutus konkursil ära märkimist leidis. "Mulle on see väga oluline, sest kaugtöö ja selle võimadamine on olnud minu jaoks tööelu loomulik osa juba ammu enne koroonapandeemiat," ütles Lehis.

Märgist andsid juba kuuendat aastat välja Targa Töö Ühing ning Personalijuhtimise Ühing PARE, kelle tänavusteks suurpartneriteks olid tarkvaraettevõte Helmes ning nõustamisettevõte Miltton New Nordics. Sel aastal sai kaugtöö märgise esimest korda 43 avaliku ning erasektori organisatsiooni. Märgise kolmeaastast kehtivust pikendas aga 26 organisatsiooni. Koos tänavuste märgiste saajatega kuulub märgis juba 195-le  organisatsioonile.

"Kaugtöötamine ei ole enam lihtsalt innovaatiliste ettevõtete motivatsioonipakett. Paindlik töötamine on muutunud palju organisatsioonide kultuuri osaks – justkui hapnikuks. Ilma tugevate juhtideta seda ei sünniks – ja Eesti on siin kindlasti paljuski maailma suunanäitajaks," ütles tunnustavalt Targa Töö Ühingu tegevjuht Ave Laas.


Loe lähemalt Targa Töö Ühingu kodulehelt smartwork.ee.