Sa oled siin

17.veebruari otselülitused veebi

09.02.2021

Kolmapäeval, 17. veebruaril saab aki.ee veebist jälgida Andmekaitse Inspektsiooni kahte videoseminari, millest kell 10.00 algav käsitleb videovalve korraldamise ja videoanalüütika tegemise põhimõtteid ja kell 12.00 kõneldakse korteriühistutele videovalvest ja dokumentatsiooni korraldamisest.

Mõlemale videoseminarile saab oma küsimusega registreeruda kuni 11. veebruarini ja otseülekande kellaajad ja käsitlemisele tulevate küsimuste loetelu ning registreerimisvormi leiab SIIT.

Kell 10.00 algaval veebiseminaril saab vastuseid küsimustele, mida peab teadma isikuandmete kaitsest videovalve teenuse osutamisel või saamisel? Kuidas kasutada videoanalüütikat nii, et probleeme ei tule?

Kell 12.00 algaval veebiseminaril saab vastuseid küsimustele, millised on videovalve korraldamise reeglid ühistus ning mida teha, kui keegi reegleid rikub. Andmetöötluse peatüki all käsitletakse ühistu liikmete vastutust ja õigusi andmetöötluses, kuidas käib info jagamine ühistu liikmete vahel ja väljapoole ühistut. Juttu tuleb ka nõuetest dokumentatsiooni säilitamisele.

Veebiseminarid jäävad aki.ee veebiküljel järelevaadatavaks.