Sa oled siin

Videovalve sildi loomine

14.10.2020

 

Videovalve sildi genereerijaga saab luua andmekaitsenõuetele vastavat videojälgimise teavitussildi hoonete või ruumide seintele paigutamiseks.

Videovalve sildi genereerijaga ei saa luua liiklusseaduse nõuetele vastavat teavitussilti.

Juhul kui Teil ei ole vaja liiklusmärgi nõuetele vastavat teavitussilti, saate kasutada teavitussildi loomiseks videovalve sildi genereerijat

Kolm sammu videovalve teavitussildi saamiseks

  • Valige teavitussildile etteantud kolme mõõdu hulgast enda vajadustele vastav ning pange paika tausta ja teksti värvid. 

Esimene valik 600 x 400 mm on suurema tekstiga ja välitingimustesse sobiv mõõt. Teine valik 297 x 210 mm on A4 mõõdus teavitussilt. Kolmas valik 250 x 250 mm on ruudukujuline teavitussilt.

Teksti ja teiste elementide suurus ja äärise laius on määratud vaikimisi paika vastavalt Teie valitud sildi mõõdule. Kui soovite midagi muuta, saate seda teha. 

  • Sisestage nõutud info teavitussildi neljale kohustuslikule väljale ja kui soovite, saate luua vabatahtlikul väljal QR koodi.

Iga lahtri juures on abitekst: kuidas antud lahtrit täita.

  • Peale väljade täitmist saate valida, kas salvestate teavitussildi SVG failina või PDF failina. SVG faili võib saata otse trükifirmasse. 

Siin saab luua videovalve sildi

P.S Sildi loomisel tuleb võtta vastutus sildile kantud info õigsuse ja seaduslikkuse eest.

Millele pöörata tähelepanu videovalvest teavitamisel? 

  1. Teavitussilt on vaid üks osa kohustuslikust teavitusetegevusest, mis peab andma inimestele esmast infot tegevuse eesmärgi, õigusliku aluse, vastutava andmetöötleja ja lisateabe saamise võimaluse kohta.Teavitussilti tehes peab arvestama, et sellel peab asuma viide andmekaitsetingimustele.
  2. Andmekaitsetingimused peavad olema kõigile kättesaadavad ning see tähendab, et nende saamine peab olema võimalikult lihtne ja tasuta. Soovitav on teha andmekaitsetingimused kättesaadavaks veebilehel, kuid selle puudumisel tuleb leida kasutaja poolt vaadates mõistlik alternatiiv. 
Millist infot peab andmekaitsetingimustes andma, selle kohta saab ülevaate: teave isikuandmete kasutamise kohta
 
 
Hea silt on nii vähese infoga kui võimalik, aga edastab inimesele kõik olulise.
 
Näide valgel taustaga sildi mõõdule 250 x 250 mm

 

 
Saate luua lisaks valge taustaga teavitussildile ka sinise või kollase taustavärviga sildi.
Näide (A4) 297 x 210 mm teavitussilt
 
Näide 600 x 400 mm teavitussilt

Näide 250 x 250 mm teavitussilt