Sa oled siin

Andmekaitse Inspektsioon

☎ 627 4135
✉ info[a]aki.ee
Tatari 39, Tallinn 10134


Asume kesklinna tasulise parkimise tsoonis. Maja ees asub 3 tasuta parkimiskohta.

Seoses COVID-19 ohuga ei toimu nõustamisvastuvõtte.
 

Eelregistreerimisega nõustamisvastuvõtud toimuvad tavaolukorras
tööpäeviti kl 13-15. Registreerida saab telefonil 627 4135
 
  • Kui te soovite üle anda dokumente, palume vastuvõtuks ette registreerida kaks ööpäeva või jätta need maja peaukse kõrval asuvasse postkasti.
  • Palume käituda vastutustundlikult ja mistahes haigusnähtudega vastuvõtule mitte tulla. Olenevalt viiruse levikust on meil õigus paluda Teilt maski kandmist vastuvõtule tulemisel.
Andmekaitse Inspektsioon kaardil
Kliki kaardil, et näha suuremalt
Andmekaitse Inspektsiooni maja
Kliki pildil, et näha suuremalt
 
 

Töötajate kontaktid

05.04.2021

 

Nõuandetelefon 5620 2341 
Igal tööpäeval saab helistada kell 13–15.00.

Küsimusi saab esitada üldisematel teemadel. Põhjalikumat vastust spetsiifilisemale küsimusele saab küsida kirjalikult info[a]aki.ee. 

Ametikoht ja -juhend nimi ja haridus telefon e-post
peadirektor Pille Lehis 627 4135 pille.lehis[a]aki.ee
juhiabi (349.74 KB, PDF) Kristi Tori 627 4135 kristi.tori[a]aki.ee
juhiabi (442.98 KB, PDF), teenistussuhe peatatud Triin Kask 627 4135 triin.kask[a]aki.ee
järelevalve juht (350.78 KB, PDF) Maris Juha 627 4149 maris.juha[a]aki.ee
õigusnõunik (342.62 KB, PDF) Liisa Ojangu 627 4131 liisa.ojangu[a]aki.ee
väliskoostöö nõunik (329.47 KB, PDF) Maarja Kirss 627 4148 maarja.kirss[a]aki.ee 
tehnoloogia nõunik (284.81 KB, PDF) Urmo Parm 627 4139 urmo.parm[a]aki.ee 
avalike suhete nõunik (253.87 KB, PDF) Signe Heiberg 627 4136; 53 456 900 signe.heiberg[a]aki.ee
tugiteenuste haldur (443.07 KB, PDF) Helve Juusu 682 8714 helve.juusu[a]aki.ee 
jurist (297.91 KB, PDF) Elve Adamson 627 4133 elve.adamson[a]aki.ee
jurist (258.47 KB, PDF) Sirje Biin 627 4143 sirje.biin[a]aki.ee
jurist (252.54 KB, PDF) Kadri Levand 627 4140 kadri.levand[a]aki.ee
jurist (252.54 KB, PDF) Raiko Kaur 682 87 15 raiko.kaur[a]aki.ee
jurist (432.74 KB, PDF) Ingrid Lauringson 627 4134 ingrid.lauringson[a]aki.ee
jurist (432.74 KB, PDF) Grete Leesmann 627 4132 grete.leesmann[a]aki.ee
jurist (432.74 KB, PDF) Merili Koppel 682 8712 merili.koppel[a]aki.ee
jurist (372.23 KB, PDF) Sirgo Saar 627 4141 sirgo.saar{a]aki.ee
jurist (372.23 KB, PDF) Signe Kerge 6274138 signe.kerge{a]aki.ee
jurist (434.71 KB, PDF) Mehis Lõhmus 627 4142 mehis.lohmus{a}aki.ee
andmeturbe ekspert ametikoht täitmata