Sa oled siin

Andmekaitse Inspektsioon

☎ 627 4135
✉ info[a]aki.ee
Tatari 39, Tallinn 10134


Asume kesklinna tasulise parkimise tsoonis. Maja ees asub 3 tasuta parkimiskohta.
 

Kodanike ja dokumentide vastuvõtt toimub eelregistreerimisega
tööpäeviti kl 13-16, neljapäeviti kl 13-15.

  • Sujuva töökorralduse tagamiseks muutuvate nõuete ja piirangute kontekstis palume end vastuvõtuks eelnevalt registreerida telefonil
    627 4135 kaks tööpäeva ette.
  • Kui te soovite üle anda meile dokumente, palume vastuvõtuks ette registreerida või jätta need maja peaukse kõrval asuvasse postkasti.
  • Palume käituda vastutustundlikult ja mistahes haigusnähtudega vastuvõtule mitte tulla. Olenevalt viiruse levikust on meil õigus paluda Teilt maski kandmist vastuvõtule tulemisel.
Andmekaitse Inspektsioon kaardil
Kliki kaardil, et näha suuremalt
Andmekaitse Inspektsiooni maja
Kliki pildil, et näha suuremalt
 
 

Töötajate kontaktid

16.09.2020

 

Nõuandetelefon 5620 2341 
Igal tööpäeval saab helistada kell 13–16.00 v. a  
neljapäeval kl 13‑15.00

Küsimusi saab esitada üldisematel teemadel. Põhjalikumat vastust spetsiifilisemale küsimusele saab küsida kirjalikult info[a]aki.ee. 

Ametikoht ja -juhend nimi ja haridus telefon e-post
peadirektor Pille Lehis 627 4135 pille.lehis[a]aki.ee
järelevalve juht (350.78 KB, PDF) Maris Juha 627 4149 maris.juha[a]aki.ee
õigusnõunik (342.62 KB, PDF) Raavo Palu 682 8712 raavo.palu[a]aki.ee
väliskoostöö nõunik (329.47 KB, PDF) Maarja Kirss 627 4148 maarja.kirss[a]aki.ee 
tehnoloogia nõunik (284.81 KB, PDF) Urmo Parm 627 4139 urmo.parm[a]aki.ee 
avalike suhete nõunik (253.87 KB, PDF) Signe Heiberg 627 4136; 53 456 900 signe.heiberg[a]aki.ee
jurist (297.91 KB, PDF) Elve Adamson 627 4133 elve.adamson[a]aki.ee
jurist (258.47 KB, PDF) Sirje Biin 627 4143 sirje.biin[a]aki.ee
jurist (252.54 KB, PDF) Kadri Levand 627 4140 kadri.levand[a]aki.ee
jurist (252.54 KB, PDF) Raiko Kaur 682 87 15 raiko.kaur[a]aki.ee
jurist (252.54 KB, PDF) Kristjan Küti 627 4134 kristjan.kyti[a]aki.ee
juhiabi (442.98 KB, PDF) Triin Kask 627 4135 triin.kask[a]aki.ee
tugiteenuste haldur (443.07 KB, PDF) Helve Juusu 682 8714 helve.juusu[a]aki.ee 
jurist (327.1 KB, PDF) Liisa Ojangu 627 4131 liisa.ojangu[a]aki.ee 
jurist (372.23 KB, PDF) Maria Muljarova 627 4132 maria.muljarova[a]aki.ee
jurist (372.23 KB, PDF) Sirgo Saar 627 4141 sirgo.saar{a]aki.ee
jurist (372.23 KB, PDF) Signe Kerge 6274138 signe.kerge{a]aki.ee
jurist ametikoht täitmata    
andmeturbe ekspert ametikoht täitmata